top of page

Мінімізація стресу під час лікування птаха

  1. Ознайомте птаха з шприцем до початку лікування.

Ми рекомендуємо кілька разів на тиждень зоровим птахам пропонувати давати смаколики зі шприца, щоб птах до нього звикав. Лікувати за життя все рівно прийдеться, лікують птахів довго, тому чим більше позитивних емоцій у папуги пов'язано зі шприцом - тим краще. Окрім смаколика можна давати погратися зі шприцами, це прийнятно. Пластик у них не гірший ніж в іграшках.


  1. Додаємо до ліків ласощі.

За деякий час стане зрозуміло, що одні ліки подобаються менше, інші більше. Майже всі ліки можна розбавити нутрибердом та іншими більш смачними продуктами. Окрім того, спочатку треба давати несмачні, а потім смачні ліки.


лікування птаха

  1. Інколи варто трохи підігріти ліки.

Під час лікування птаха використовувати краще тільки помірно теплу воду, не кип'яток, перевірити на зап'ястку температуру, щоб не були гарячими, тільки теплими. Птахи, зазвичай, не люблять холодне в спеку. Ніколи не грійте ліки у микрохвильовці!


  1. Поважаємо зайнятість птаха.

Не беріть птаха, який їсть або займається грумінгом. Він може ображатися, що відволікли від чогось цікавого.


Зменшення стресу під час лікування птаха. Інструкція

  1. Препарат дається по краплі, не заливаємо багато.

Це профілактує попадання ліків у дихальну систему. Уявіть, що ви давитесь. Чи захочете ви пити надалі пити те чим вдавилися? Птах теж ні.


  1. Позитивне підкріплення.

Говоримо ласкавим тоном, даємо смаколик, чухаємо, якщо любить. Приберіть якийсь з улюблених продуктів з кормушки і давайте його тільки в нагороду після ліків, так процедура буде більш прийнятною для птаха.

5 переглядів0 коментарів

Пов'язані пости

Дивитися всі

Kommentare

Mit 0 von 5 Sternen bewertet.
Noch keine Ratings

Rating hinzufügen

Підписка на розсилку

bottom of page