Улюбленець їсть Багато захворювань можуть починатися саме із цього симптому.
Але причини не обов'язково пов'язані із хворобою!
На відсутність апетиту можуть впливати різні фактори:
1️⃣ Собака або кіт вже встиг вгамувати голод🙃.
Перевірте, чи не наївся улюбленець чогось потай від вас, наприклад, зі смітника, зі столу або самостійно відкривши мішок з кормом. Так буває. Опитайте родичів – можливо, хтось уже нагодував улюбленця.🧐
2️⃣ Зміна в типі та якості корму🍿.
Собаки менш чутливі до змін типу раціону ніж коти. Проте вони теж можуть “перебирати”, якщо у корму змінився смак чи запах. Коти часто бувають дуже чутливі до складу корму, його консистенції, температури, запаху. І навіть при невеликій зміні можуть не доторкнутися до їжі. Іноді це може бути навіть той самий готовий корм, але з нової пачки. Або такий самий корм, але з трохи іншим смаком. Або замість консерви з желе ви купили паште🫣т. Не кажучи вже про домашню їжу, де неможливо дотриматись однаковість компонентів. Тому подумайте, що могло змінитись за останні 1-2 дні в раціоні вихованця.
3️⃣ Особливості статевої поведінки💕.
У період активного статевого періоду може знижуватися апетит. Інстинкт розмноження перемагає базові фізіологічні потреби🙂
4️⃣ Сильний стрес.
Тривала подорож, великі фізичні навантаження, від'їзд коханого господаря можуть знижувати апетит у собаки. Кішки дуже чутливі до стресових ситуацій: поїздка з ними кудись, прихід у будинок незнайомих людей, поява робота-пилососа, навіть запах, принесений на одязі, можуть спровокувати реакцію вусатого улюбленця та призвести до зниження або відсутності апетиту.
5️⃣ Зміна зовнішньої обстановки у квартирі.
Чи не пересунули миску в місце, не зручне для кота? Чи не поставили щось незвичне в тому місці, де кіт воліє їсти (велика сумка, віник)?
Comments